Hakkımızda

Online Mağazamıza Hoşgeldiniz

Image Client
Koltuk,cu A.Ş. 1991 yılında ofis & ev mobilyaları üretimi ve proje uygulamaları amacıyla kurulmuştur. Kuruluşundan günümüze kaliteden ödün vermeden müşterilerine en iyi ürün ve proje uygulamasını sunmaya çalışan Koltuk,cu A.Ş., modüler mobilya ve VIP ofis mobilyaları üreterek sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiştir. Gerek yurt içinde, gerek yurt dışında büyük projelere imzasını atmıştır. Kurulduğumuz günden bu yana değişimi, gelişim ve yeniliği hedefleyerek çağdaş ve özgün tasarımları günümüz teknolojisi ile üretmeyi hedeflemekteteyiz. Koltuk,cu A.Ş., kalite, konfor, ergonomik unsurlarını ön planda tutarak, ofis ve büro makam takımları, ev koltukları, kanepe takımları, Dinlenme Koltukları, ofis oturma grupları, çalışma masaları, toplantı masaları, bankolar, sandalyeler, makam koltukları, çalışma koltukları, konferans koltukları, bekleme koltukları, bölme panel sistemleri ve ofis aksesuarları, büro sehpaları ve kuruma özel projeler ile birçok alanda üretimini sürdürmektedir.

Koltuk,cu A.Ş. (Koltukcu.com.tr)

Koltuk,cu A.Ş.; Kişiye ve yaşam alanlarına özel, değişik renk ve modelde mobilyalar geliştirmektedir. Sunduğumuz ürün ve hizmetlerin uzman kadromuz ile montajını yapıyor ve satış sonrası verdiğimiz teknik destek ile de müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmayı hedefliyoruz. Ofis ve Büro mobilyaları pazarında göstermiş olduğumuz başarıyı, Ev mobilyalarında da sürdürürken Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeye de ürünlerimizi ihraç ediyoruz.

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Çok daha büyük şirketlerin makinalaşmış sistemlerinide tercih edebilirsiniz, fakat biliyoruzki büyümek için ekonomiye katkı sağlanmalı, bu doğrultuda çok daha başaralı genç kadrolarla çalışmalı insan, Koltuk,cu A.Ş. olarak sizde gururla bu yoldasınız daha bir çok projede yer almak dileği ile.

- Britta Seeger - Mercedes Benz Türkiye (CEO)

İyi insanlarla çalışmak her zaman sizi daha iyi hissettirir, iş dünyasının stresi ve o büyük savaşında tebessüm etmek ve tevazuda bulunmak önemlidir, Koltuk,cu A.Ş. 7'den 70'e güler yüzlü ekibiyle bize bir kez daha gösterdiki işini aşkla yapanın karşılığını başarıyla alması kaçınılmazdır.

- Hasan Rahvalı - Ağaoğlu Şirketler Grubu (CEO)

"Esnaf büyür ticaret yürür" Rahmetli dedemin güzel bir sözüdür, atalarımızın sözüde özüde birdir, belediyemizin bir çok ihalesinde Koltuk,cu A.Ş.'nin gerek çalışanı gereksede yönetim kurulu işlerine olan bağlılığı ve saygıları ile bizi hep şaşırtmışlardır, her proje tesliminde bu yüzden bu söz gelir "Esnaf büyür ticaret yürür"

- Talha Özyurt - İBB Satınalma Müdürlüğü

Binlerce öğrencimiz daha rahat eğitim alsınlar diye görünmeyen kahramanlarsınız, hakkıyla hakından fazlasını veren genç bir şirketle çalıştığımızı biliyoruz, Türkiye genelinde 100 den fazla okulun konferans salonu projesinde yer aldınız, gönlümüzüde güvenimizide fet ettiniz.

- Halis Tekiner - (MEB) Mali Hizmetler Daire Başkanlığı