Menu
Your Cart

projelerimiz - Koltukcu.com.tr

24 Dec Gop Özsuna Towers
koltukcu 0 14554
Gop Özsuna Towers" projesi, 24 Aralık 2022 tarihinde tamamlanarak müşteriye başarılı bir şekilde teslim edildi. Bu proje, iç mimari tasarım konusunda firmamızın yeteneklerini ve yaratıcılığını sergile..
24 Dec Ataköy Daire Anahtar Teslim Proje
koltukcu 0 566
Ataköy'de bulunan bu daire, 13 Aralık 2021 tarihinde tamamlanarak, özenle dekore edilmiş ve İbrahim Bey'e teslim edilmiştir. Modern ve minimalist tarzda tasarlanan bu daire, göz alıcı bir yaşam alanı ..
15 Jan Nijerya Usulü Yatak Odası
koltukcu 0 366
Nijerya usulü bir yatak odası tasarımıyla karşınızdayız! Bu muazzam dairede, ahşap dokunuşlar ve sütlü kahve renklerin hakim olduğu bir iç mekan yaratıldı. Antik bir heykelin dekoratif bir unsur olara..
08 Jul Alice Villası - Siyah Tonların Büyüsü
koltukcu 0 323
Alice Villası, siyah tonların büyüsüyle ferah bir şekilde yeniden hayat buldu. Bu komple yapılan villa projesi, minimalist bir tasarımla huzurlu bir yaşam alanı sunmak amacıyla kurgulandı. Siyahın zar..
24 Dec Kartal Dap Teras Kule Daire
koltukcu 0 293
Kartal Dap Teras Kule'de yer alan bu daire, kullanışsız bir 3+1 planlamadan daha ferah bir 2+1 daireye dönüştürülerek, 23 Haziran 2022 tarihinde tamamlanan bir iç dekorasyon projesiyle yeniden hayat b..
24 Aug Kağıthane Çamlıvadi Evleri Daire
koltukcu 0 102
Kağıthane Çamlıvadi Evleri'nde yer alan bu daire projesinde, retro tasarımlarla 80'ler köşesi oluşturulmuştur. Bu eşsiz tasarım, plaklar ve plak çalarlar gibi ikonik unsurları kullanarak geçmişin büyü..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Sizlere daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunulabilmesi için bu sitede çerez kullanılmaktadır. Detaylı Bilgi: Detaylı Bilgi