Menu
Your Cart

projelerimiz - Koltukcu.com.tr

24 Dec Gop Özsuna Towers
tantrablog 0 14342
Gop Özsuna Towers" projesi, 24 Aralık 2022 tarihinde tamamlanarak müşteriye başarılı bir şekilde teslim edildi. Bu proje, iç mimari tasarım konusunda firmamızın yeteneklerini ve yaratıcılığını sergile..
24 Dec Kartal Dap Teras Kule Daire
tantrablog 0 70
Kartal Dap Teras Kule'de yer alan bu daire, kullanışsız bir 3+1 planlamadan daha ferah bir 2+1 daireye dönüştürülerek, 23 Haziran 2022 tarihinde tamamlanan bir iç dekorasyon projesiyle yeniden hayat b..
15 Jan Nijerya Usulü Yatak Odası
tantrablog 0 62
Nijerya usulü bir yatak odası tasarımıyla karşınızdayız! Bu muazzam dairede, ahşap dokunuşlar ve sütlü kahve renklerin hakim olduğu bir iç mekan yaratıldı. Antik bir heykelin dekoratif bir unsur olara..
24 Dec Ataköy Daire Anahtar Teslim Proje
tantrablog 0 58
Ataköy'de bulunan bu daire, 13 Aralık 2021 tarihinde tamamlanarak, özenle dekore edilmiş ve İbrahim Bey'e teslim edilmiştir. Modern ve minimalist tarzda tasarlanan bu daire, göz alıcı bir yaşam alanı ..
08 Jul Alice Villası - Siyah Tonların Büyüsü
tantrablog 0 54
Alice Villası, siyah tonların büyüsüyle ferah bir şekilde yeniden hayat buldu. Bu komple yapılan villa projesi, minimalist bir tasarımla huzurlu bir yaşam alanı sunmak amacıyla kurgulandı. Siyahın zar..
24 Aug Kağıthane Çamlıvadi Evleri Daire
tantrablog 0 46
Kağıthane Çamlıvadi Evleri'nde yer alan bu daire projesinde, retro tasarımlarla 80'ler köşesi oluşturulmuştur. Bu eşsiz tasarım, plaklar ve plak çalarlar gibi ikonik unsurları kullanarak geçmişin büyü..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Sizlere daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunulabilmesi için bu sitede çerez kullanılmaktadır. Detaylı Bilgi: Detaylı Bilgi